فیلتر هوا کمپرسور

Project Info
  • Category: فیلتر هوا کمپرسور
Project Details

فیلتر هوا کمپرسور چیست؟

همانطور که از معنای کلمه ای فیلتر مشخص می باشد، فیلتر هوا که جزیی از فیلتر صنعتی می باشد، نیز مانعی برای منع ورود بسیاری از ذرات و غبار به داخل شی و یا اشیایی می باشد.

می توان فیلتر هوا را نیز به این صورت تعریف کرد؛ فیلتر هوا یا در اصطلاح انگلیسی Air filter جهت از بین بردن و مانع شدن از ورود ذرات معلق در هوا به کار می‌روند. کاربرد آن در صنعت و موتورهای صنعتی می باشد. بسیاری فیلتر های هوا از کاغذ یا اصطلاحاً سلولز که با فیبر های مصنوعی ترکیب شده اند و تولید می شوند. فیلتر های هوا اکسید سیلیسیم و سایر ذرات و غبار و آلودگی ها را به خود جذب می کنند. این ذرات با مواد فیلتر ترکیب می شوند. قدرت بالایی برای حذف آلاینده های و ذرات جامد مانند گرد و غبار، گرده، قالب و باکتری ها را از هوا می باشد.

More Project Details

فیلتر هوا کمپرسور، خود اولین خط دفاع برای مسدود کردن تمام آلودگی های مضر از محیط اطراف کمپرسور است.

و تاثیر به سزایی در عمر کمپرسور داشته است.

نوعی فیلتر هوا ذرات آلوده 5 تا 6 میکرونی و بزرگتر را جذب نموده و همچنین قادر است 80 تا 90 درصد ذراتی که کوچکتر از 2 میکرون هستند را جذب خود نماید. بعضی از بهترین فیلترهای هوا می توانند تمامی ذرات 2 میکرونی و بزرگتر و اکثر ذرات 1 میکرونی را در خود نگه دارند. دستگاه ها و قطعاتي که شرکت اطلس کوپکو در اختيار ما ميگذارد با بهترين کيفيت و بالاترين ساعت کارکرد است.

داراي ضمانت شرکت اطلس کاسپين مي باشد.

فیلتر هوا کمپرسور ها نیز انواع مختلفی از لحاظ ابعاد، جنس و کارکرد دارند.