کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت اطلس کوپکو

Project Info
 • Category: کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت
Project Details

کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت Atlas Copco’s GA منعطف در عملکرد، بهره وری بالا و در به حداقل رساندن هزینه کل برجسته هستند. با این سری برتر کمپرسور مطمئناً با دستگاه هوای فشرده ای روبرو خواهید شد که کاملاً با شرایط خاص شما مطابقت دارد. اطلس کوپکو این نوع کمپرسور را با محصولاتی با عملکرد بالا در سخت ترین محیط ها ساخته تا بیشترین بهره وری را داشته باشند.

More Project Details
 • کیفیت برتر GA و قابلیت سرویس دهی مطلوب در کمترین سرمایه اولیه.
 • هوای خشک و مرغوب به دلیل تعبیه خشک کن یکپارچه
 • کنترل کامل و کارایی مطمئن با کنترل کننده Elektronikon®.

کمپرسور اسکرو روغن کاری شونده و یا اویل اینجکت:

طراحی ابتکاری کمپرسورهای GA باعث کاهش قبض انرژی و هزینه های کلی چرخه عمر کمپرسور می شود. کمپرسورهای GA بسته های از قبل مونتاژ شده ای هستند: نصب بدون عیب است، زمان راه اندازی کم است و هیچ هوای ابزار خارجی لازم نیست.

محافظت از روند خود: جداکننده آب یکپارچه 100٪ میعانات را از بین می برد و در نتیجه کیفیت هوا بالاتر می رود. به حداکثر رساندن پس انداز خود با توجه به اینکه مفهوم “یک اندازه متناسب با همه” وجود ندارد، ما مجموعه ای از ویژگی ها و گزینه ها را برای کمک به شما در بهینه سازی استفاده از کمپرسور خود ایجاد کرده ایم: از کارکردن دستگاه در دمای بالا تا تجهیزات ایمنی اضافی.

کمپرسور اسکرو  سری GA355 – GA 400 – GA 455 – GA 500

عملکرد برجسته

کمپرسورهای اسکرو GA 355-500 هوای فشرده با کیفیت بالا را در سخت ترین شرایط محیطی ارائه می دهند.با در اختیار داشتن عنصر پیچ تزریق روغن Atlas Copco که دارای حق ثبت اختراع است، آنها عمر کم و طولانی را با کمترین هزینه عملیاتی فراهم می کنند.

صنعت فلز

کیفیت و کارآیی

کارخانه های فلزی از هوای فشرده برای ابزار دقیق ، هوای گیاهان و انتقال پنوماتیک برای مواد اولیه یا خاکستر استفاده می کنند و برای کاهش هزینه های عملیاتی خود به یک راه حل کارآمد نیاز دارند. کمپرسورهای هوای GA ما به لطف ویژگی های ابتکاری خود این تقاضا را برآورده می کنند.

صنعت معدن

سرسختی و قابلیت اطمینان

هوای فشرده شده برای صنعت معدن حیاتی است: کاربردها شامل فیلتراسیون بد گرد و غبار ، هوای سرویس ، هوای تهویه و ابزارهای پنوماتیک است. قابلیت اطمینان و مقاومت کمپرسورهای GA حتی در سخت ترین شرایط نیز کار را به اتمام می رساند.

نیروگاه ها

عملکرد نرم و کم هزینه

نیروگاه ها برای تأمین انرژی حیاتی شبانه روزی کار می کنند. تأمین مداوم هوای فشرده برای کارکرد بدون مشکل کاملاً مهم است. کمپرسورهای هوای GA منبع قابل اعتمادی از هوای فشرده از کاربردهایی مانند دمش گل و لای و کارایی خاکستر را فراهم می کنند.

کمپرسور اسکرو در صنعت عمومی

یک منبع برق ایمن و قابل اطمینان

بسیاری از شرکت های صنعتی در کارهای روزمره خود از هوای فشرده استفاده می کنند. این برنامه ها شامل ابزارهای پنوماتیک برای برش، سوراخکاری، چکش کاری و سنگ زنی، محرک ها و شیرهای پنوماتیک، سیستم های تهویه، ماشین آلات بسته بندی و پالت زدن و سیستم های نوار نقاله است. کمپرسورهای GA برای عملکرد حداکثر و قابلیت اطمینان طراحی شده اند.

تولید خود را حفظ کنید

بالا و در حال اجرا

کمپرسورهای اسکرو GA با کمترین هزینه عملیاتی، طول عمر طولانی و بدون دردسر را تضمین می کنند. در قلب آنها عناصر پیشرفته فشرده سازی مبتنی بر پروفیل های نامتقارن روتور نامتقارن و مجهز به موتور الکتریکی با بازده بالا وجود دارد.این ترکیب با یک سیستم محرک ساخته شده برای آخرین سیستم و فیلترهای ورودی هوای سنگین، منجر به حداکثر قابلیت اطمینان برای کار در سخت ترین شرایط می شود.

کاهش هزینه های تولید شما

طراحی ابتکاری کمپرسورهای GA باعث کاهش قبض انرژی و هزینه های کلی چرخه عمر کمپرسور می شود. کمپرسورهای GA بسته های از قبل مونتاژ شده ای هستند: نصب بدون عیب است، زمان راه اندازی کم است و هیچ هوای ابزار خارجی لازم نیست.

محافظت از روند خود

جداکننده آب یکپارچه 100٪ میعانات را از بین می برد و در نتیجه کیفیت هوا بالاتر می رود. به حداکثر رساندن پس انداز خود با توجه به اینکه مفهوم “یک اندازه متناسب با همه” وجود ندارد، ما مجموعه ای از ویژگی ها و گزینه ها را برای کمک به شما در بهینه سازی استفاده از کمپرسور خود ایجاد کرده ایم: از کارکردن دستگاه در دمای بالا تا تجهیزات ایمنی اضافی.

سری عناصر دوقلو برای بالاترین کارایی و قابلیت اطمینان

1- نظافت عملی کولر

 • فن های لولایی ، موتور فن و کاسه برای تمیز کردن آسان کولر.
 • فن های دوقلو برای خنک سازی بهینه.
 • فن های خنک کننده محوری توسط موتورهای الکتریکی جداگانه TEFC (محافظت IP55)

2- کیفیت برتر هوا

 • فرآیند جداسازی روغن 3 مرحله ای کارآمد برای محتوای روغن باقیمانده کم در هوای فشرده (کمتر از 3 ppm)
 • پوشش لولایی برای تغییر آسان عنصر جدا کننده

3- فیلتراسیون محافظ هوا

 • با از بین بردن 9/99 درصد ذرات آلودگی تا 3 میکرون از اجزای کمپرسور محافظت می کند.
 • طول عمر سیستم را افزایش می دهد

4- کنترل کننده واحد Elektronikon

 • نمایشگر رنگی با وضوح بالا درک آسان شرایط کارکرد تجهیزات را برای شما فراهم می کند.
 • پاک کردن آیکون ها و ناوبری بصری دسترسی سریع به همه تنظیمات و داده های مهم را فراهم می کند.
 • نظارت بر شرایط کارکرد تجهیزات و وضعیت نگهداری.

5- بازیابی انرژی

 • سیستم بازیابی انرژی اختیاری می تواند تا 75٪ از قدرت شفت کمپرسور را به عنوان آب گرم بازیابی کند.
 • ماژول اصلی سیستم بازیابی در کمپرسور یکپارچه شده است.
 • آب گرم بازیابی شده می تواند به عنوان آب تغذیه شوفاژ از پیش گرم شده، گرمایش فضا، دوش گرفتن یا سایر کاربردهای صنعتی استفاده شود.

6- عنصر دوقلو در پوشش تک درایو و دنده

 • کارایی بسیار برتر از طراحی با استفاده از یک عنصر بزرگ یا دو مرحله ای.
 • طول عمر طولانی به دلیل کاهش بارهای بلبرینگ ، روتور و چرخ دنده.
 • موتور بسیار کارآمد – حفاظت TEFC (IP55) ، عایق کلاس F.

7- جدا کننده رطوبت به طور استاندارد

یک جداکننده رطوبت سیکلونیک، با تخلیه اتوماتیک و دستی، به صورت استاندارد و بعد از بلوک کولر نصب شده است.

سیستم خود را بهینه کنید

با GA 355-500، ما یک راه حل (همه در یک ترکیب) جدیدترین فن آوری در آخرین طراحی ساخته شده را ارائه می دهیم. برای بهینه سازی بیشتر عملکرد GA یا متناسب سازی آن با محیط خاص تولید ، ویژگی های اختیاری در دسترس است.